ردیاب خودرو FMB920

دستگاه GPS مدل FM920

برند تلتونیکا یک برند معتبر اروپایی در زمینه تجهیزات ردیابی و مخابراتی می باشد و با توجه به کیفیت فوق العاده قطعات دارای گارانتی تعویض طولانی مدت (20 ماه) است.
ردیاب خودرو از دو بخش ماژول GPS  (مکان یاب) و ماژول GSM (سیمکارت) تشکیل شده است، کار این دستگاه به دست آوردن موقعیت لحظه ای خودرو از طریق ماژول  GPS و ارسال آن به سرور از طریق اینترنت GPRS سیم کارت می باشد و مالک وسیله نقلیه در هر لحظه می تواند با اتصال به سامانه ردیابی به صورت آنلاین موقعیت خودرو را مشاهده کرده و یا اینکه مسیر طی شدی خودرو را که به صورت 24 ساعته در سرور ذخیره می شود را مرور کند. 

این ردیابی از طریق سامانه بدون محدودیت فاصله برای مالک و در هر جای دنیا توسط اینترنت قابل دسترس خواهد بود. علاوه بر ردیابی برخی قابلیت های امنیتی دیگر نیز در دستگاه وجود دارد که در مواقعی که راننده در خودرو نیست به محض وقوع برخی حوادث در کمترین زمان ممکن مالک خودرو را مطلع خواهد کرد و یا دستگاه دستورات مالک را در داخل خودرو از راه دور اجرا می کند، برخی از این امکانات: خاموش کردن خودرو از راه دور بدون محدودیت فاصله از هر جای دنیا، ارسال هشدار تصادف به تلفن همراه راننده، ارسال هشدار حمل با جرثقیل و هشدار روشن شدن خودرو و ...این دستگاهها بر روی هر نوع وسیله نقلیه که بتواند برق دستگاه را تامین کند قابل نصب است. مانند موتور سیکلت، خودرو سواری، کامیون، تراکتور، ماشین آلات راه سازی، ماشین آلات کشاورزی، قایق، جت اسکی، موتور چهار چرخ و...